BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

S Adrienou Pecinovou v sedmnácté epizodě otevíráme témata, jako jsou pohyb, zdraví, vědomí, empatie, intuice, filosofujeme o životních cyklech a o proměnlivosti role učitele a žáka. Značného prostoru se také dostává povídání o praxi. Co to vlastně je a proč se vyplatí do ní investovat.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět. Taky budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks nebo na facebooku. Děkuju Ti za podporu.))

Poznámka k této epizodě

Není nijak výjimečné, že se u mě po nahrávání hosté ještě na nějaký čas zdrží a dál si povídáme. Vlastně je to spíše takový standard. Ale aby naše povídání mimo záznam trvalo déle než samotný podcast? OUCH! A aby bylo, co do zajímavosti, na stejné a místy možná i vyšší úrovni, než samotný podcast? OUCH OUCH.

Fakt mě štve, že nevím, jak se lidé staví k dlouhým epizodám. Ale tak nějak tuším, že by to mohlo být pro většinu z vás odrazující. Škoda! Holt mě musíte přesvědčit o opaku abych si přestal ty rozhovorové ocásky… ocasy… syslit sám pro sebe.

Protože jsem Adri neznal osobně, očekával jsem pokec o pohybovce, případně fyzioterapii. Nicméně Adri brzy odhalila jinou stránku své osobnosti (a mě to vlastně vzhledem k jejímu kontextu ani nepřekvapilo) a tak jsme začali povídat o vědomí, empatii, meditacích, filosofovat o životě a tak podobně. No a jestli posloucháte Methtalks už déle, víte, že to já rád.))

Adri moc děkuju za skvělé povídání, inspiraci a věřím, že se brzy zase potkáme.

Odkazy

Pohyb je život, škola pohybu
Ido Portal: páteřní vlna
Práce Dr. Kirsche

Zmíněné knihy
Vzestup po úrovních vědomí
A přesto říci životu ano
Cesta pokojného bojovníka, Sokrates
Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám se zajímavými hosty různých znalostí a zkušeností. Cílem je se pobavit a zároveň se obohatit o informace a zkušenosti z oblastí sebepoznání, zdraví těla a mysli, vědy a životní harmonie. Zastávám názor, že žádní dva lidé nejsou stejní. Fúze jejich myšlenek a zkušeností má vždy potenciál otevřít něco výjimečného. Ať už je mým hostem umělec, doktor, nebo asketa, věřím, že je přínosné nahlédnout na svět z jeho perspektivy.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.