BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

Ondra Havlík se po šesti epizodách vrátil, abychom spolu pohovořili o metodě stravování Dr. Gundryho – Plant paradox – kterou mi v deváté epizodě představil. V odlehčeném, přátelském rozpoložení mezi sebou sdílíme své dosavadní zkušenosti a pozorování. Adresujeme témata jako jsou zdraví, vitalita, mikrobiom, imunita, lektiny a dlouhověkost.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět. Taky budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks nebo na facebooku. Děkuju Ti za podporu.))

Poznámka k této epizodě

Plán zněl jasně. Odprásknout Plant Paradox a jít se bavit o pohybu, hormezi, regeneraci apod. Když nás ten mikrobiom prostě baví. A nejen to. Především jsme k sobě upřímní v kontextu významu jeho kondice na naše životy. Studium problematiky stravování Dr. Gundryho vřele doporučujeme všem zájemcům o zdravý životní styl. Buďme kritičtí, ale nepřestávejme se vzdělávat, nepřestávejme se ptát.

Odkazy na zmíněné knihy

Plant paradox – https://www.amazon.com/Plant-Paradox-Dangers-Healthy-Disease/dp/006242713X

The Longevity Paradox – https://www.amazon.com/Longevity-Paradox-Young-Ripe-Plant/dp/0062843397

Boundless – https://www.amazon.com/Boundless-Upgrade-Brain-Optimize-Aging/dp/1628603976

Naše předchozí povídání – Methtalks #9 – Ondřej Endru Havlík – o harmonii v hudbě, ve stravě a v mezilidských vztazích

Ondrův web –  http://endru.cz/

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám se zajímavými hosty různých znalostí a zkušeností. Cílem je se pobavit a zároveň se obohatit o informace a zkušenosti z oblastí sebepoznání, zdraví těla a mysli, vědy a životní harmonie. Zastávám názor, že žádní dva lidé nejsou stejní. Fúze jejich myšlenek a zkušeností má vždy potenciál otevřít něco výjimečného. Ať už je mým hostem umělec, doktor, nebo asketa, věřím, že je přínosné nahlédnout na svět z jeho perspektivy.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.