BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

Není cestování jako cestování. O tom se docela rychle přesvědčí každý, kdo pozná Martina Chvoje a jeho dobrodružné výpravy. V patnácté epizodě se Martin rozpovídal o třech mnou vybraných rovinách jeho posledních cestovatelských zkušeností. Dává nám tak možnost prostřednictvím svého vypravování okusit chlad mrazu z Antarktidy, teplo magmatu z Vanuatu a sílu života pod mořskou hladinou. Dar velmi cenný, zejména pak v dnešní době lockdownu.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět. Taky budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks nebo na facebooku. Děkuju Ti za podporu.))

Poznámka k této epizodě

Martin mi přistál v hledáčku na FB skupině (Spolu)cestování, která spadá pod projekt jnl.cz a to kvůli sdílení fotogalerie z expedice Last Degree na Jižní pól. Tu absolvoval se svým otcem Zdeňkem Chvojem, který měl tou dobou již na kontě výpravu na Severní pól. Tato společná expedice mu nakonec přinesla zápis do Guinessovy Knihy Rekordů, jakožto nejstaršímu člověku, který kdy stanul na obou pólech.

Jak jsem brzy zjistil, nejednalo se o ojedinělou výpravu. Martin je rozený dobrodruh a na triku už toho má celou řadu. Mimo jeho cestovní zářezy jsem záhy zjistil, že jde o velmi inteligentního a vzdělaného člověka. V tu chvíli jsme věděl, že si s někým takovým musím popovídat…

… ani mi ve výsledku nevadilo, že jsem si musel dva měsíce počkat, než se Martin vrátí z Asie do ČR.

Odkazy

Martinův blog https://mch.travel.blog/trips/
Martinův foto profil na fbhttps://www.facebook.com/MCH.CZ
O neziskové organizaci CYAN PLANEThttps://mch.travel.blog/2020/12/07/joining-cyan-planet/

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám se zajímavými hosty různých znalostí a zkušeností. Cílem je se pobavit a zároveň se obohatit o informace a zkušenosti z oblastí sebepoznání, zdraví těla a mysli, vědy a životní harmonie. Zastávám názor, že žádní dva lidé nejsou stejní. Fúze jejich myšlenek a zkušeností má vždy potenciál otevřít něco výjimečného. Ať už je mým hostem umělec, doktor, nebo asketa, věřím, že je přínosné nahlédnout na svět z jeho perspektivy.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.