BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

Ondřej Havlík je na jedné straně umělec, zpěvák, muzikant, improvizátor, herec a moderátor. Na druhé se pak nachází sportovec a experimentátor fascinovaný lidským tělem a jeho schopnostmi. Naše povídání odstartujeme (tak trochu omylem) u tématu elektromobility. Plynule však přejdeme k hudbě, improvizaci a následně přenášíme právě diskutovanou harmonii do roviny mezilidských vztahů. Ve druhé části podcastu se usadíme u tématu zdravého stravování, kde se Ondra dělí o své bohaté zkušenosti a vědomosti.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět. Jinak budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks / facebooku. Pro více informací, fotek a videí sleduj web methtalks.cz. Děkuju za podporu.))

Má poznámka k podcastu

Ondra Havlík, mi byl doporučen kamarádem Martinem, se kterým jsme nahrávali třetí epizodu o józe a meditaci. Já měl Ondru v povědomí jako beatboxera, herce známého ze stand up comedy show Na stojáka a jednoho z prvních vlastníků Tesly u nás (díky pořadu Ukaž káru). Proto mě mírně překvapilo, že s Ondrou přichází právě Martin. Pověděl mi, ať na něj mrknu v pořadu Jaroslava Duška – Duše K, že to prý viděl a přišlo mu, že bychom společně mohli mít zajímavější chemii a udělat lepší povídání.

Není na mně, abych posuzoval, co je lepší, ale chemie určitě zafungovala a my se jednoho pátečního večera prokecali až k půlnoci. Endru mě zaujal především svým záběrem znalostí a vášní. S takovým člověkem je těžké udělat jednu epizodu, takže jsme trochu přetáhli a raději se rovnou domluvili na pokračování.

Jak se v podcastu dozvíte, Ondra Havlík pracuje na knize, která otevírá spoustu zajímavých témat týkajících se zdraví člověka (strava, spánek, pohyb, vztahy, meditace, dech, půsty, chlad…). Zatím to funguje tak, že pokud mu napíšete, nasdílí vám k ní odkaz. Hezké že?!

Ukázka loopingu a představení Endrua

S Ondrou se můžete spojit prostřednictvím jeho webové stránky http://endru.cz/ nebo instagramu https://www.instagram.com/endruartist/.

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám se zajímavými hosty různých znalostí a zkušeností. Cílem je se pobavit a zároveň se obohatit o informace a zkušenosti z oblastí sebepoznání, zdraví těla a mysli, vědy a životní harmonie. Zastávám názor, že žádní dva lidé nejsou stejní. Fúze jejich myšlenek a zkušeností má vždy potenciál otevřít něco výjimečného. Ať už je mým hostem umělec, doktor, nebo asketa, věřím, že je přínosné nahlédnout na svět z jeho perspektivy.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.