BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

Eva Dudová je zakladatelkou sociálního projektu Přestupní stanice, prostřednictvím kterého adresuje dvě velká témata najednou. Udržitelnost – v kontextu slow fashion obchodů s darovaným oblečením, knihami atp., a bezdomovectví – tím že zaměstnává lidi bez domova ve svých prodejnách a zároveň se snaží jim pomoci zpět do života, protože jak sama v podcastu naznačuje, jen práce k tomu nestačí. O nástrahách textilního průmyslu, podnikání v oblasti sociálních a neziskových projektů a zajímavostech z problematiky zaměstnávání lidí bez domova si povídáme v osmé epizodě methtalks.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Jestli se ti podcast líbil, budu moc rád, když o něm řekneš kamarádům, zaháčkuješ se na facebook stránku nebo na Instagram @methtalks, případně poslechneš ostatní díly. Děkuju za podporu! <3

Poznámka k podcastu

Pokud je tvou vášní móda a máš sklony k řešení problematiky udržitelnosti, rozhodně bys měl/a navštívit nějaký shopík Přestupní stanice. V současné covidí situaci se může hodit i dokaz na nový eshop, na kterém v Přestupce momentálně usilovně pracují.

Přestupka ale není jen sekáč pro textilní fanatiky a módní mecenáše. Je to místo, které má duši a velmi přátelskou komunitu skvělých lidí. Pořádají celou řadu besed, přednášek a zajímavých workshopů, kde si každý přijde na své, tak je sleduj na sociálních sítích, ať ti nějaká neunikne.)

Eva a její tým prostřednictvím přestupky ovlivňuje osudy mnoha lidí, nad kterými zbytek společnosti zlomil hůl. Je to mnohdy těžká práce a jejich úspěch často závisí na příspěvku druhých. Zvaž proto, jestli se nechceš nějakým způsobem zapojit. Ať už půjde o dar, nákup, šíření dobrého slova, nebo jen dobře načasovanou vzpomínku, při nesmyslném rozhazování peněz v HáMku.))

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám s nejrůznějšími hosty, abych s nimi hovořil o zajímavých tématech. Každý člověk je něčím výjimečný a nikdy předem nevíte, co právě ta konkrétní fúze myšlenek, názorů a zkušeností otevře nového. Témata mají nejčastěji určitou vazbu na zdraví, pohyb, osobní rozvoj, vzdělání a poznání.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.