BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

V sedmé epizodě mě navštívila Veronika Allister – experimentátorka, biohackerka, autorka bestselleru Hoř pomalu a spoluzakladatelka projektu codeoflife. V podcastu představujeme biohacking na časové ose, ponořujeme se do oblastí sebepoznání, zdraví, pozitivní psychologie, specifik ženského biohackingu, technologií, vědy a transhumanismu. Ve druhé části věnujeme prostor konkrétním metodám, zejména dechovým cvičením, chladové terapii a spánku.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Jestli se ti podcast líbil, budu moc rád, když o něm řekneš kamarádům, zaháčkuješ se na facebook stránku nebo na Instagram @methtalks, případně poslechneš ostatní díly. Děkuju za podporu! <3

Poznámka k podcastu

Vzhledem k tomu, jaký je Verča v oblasti podcastů a přednášek profík, jsem si tak říkal, jestli si na ní netroufám moc brzy. Ono samotné načasování bylo docela srandovní. Z rozhovoru s Martinem Veselovským pro DVTV rovnou do mého začínajícího projektu. Cením si toho, že byla má pozvánka přijata. Ještě víc si ale vážím toho, co se nám společně podařilo nahrát. Dva lidé, co se nikdy dřív neviděli a společná řeč, která jim umožní vzájemné propojení, příjemně strávený čas a jako bonus přináší hodnotu do životů všem potenciálním posluchačům. Právě proto jsem začal dělat podcasty.

Zdraví těla a mysli je velkým tématem v mém životě už nějakých deset let. Od určité chvíle se takový ten obecný zájem přepne do životního stylu a právě v tu chvíli to začíná být zajímavé. Berete to jako hru. Chcete vědět víc, umět víc, dělat víc, cítit víc. Přijímáte sebe sama se vším, co k vám patří. Přebíráte odpovědnost. Přestáváte nekriticky přijímat vnější subjektivní informace, přestáváte se spoléhat pouze na doktory, případně na domnělou nesmrtelnost svého organismu.

Optimalizace zdraví pomocí různých biohacking metod vede ke kvalitnějšímu a delšímu životu. K základním technikám člověk potřebuje pouze odhodlání a přírodu. Optimalizace je nikdy nekončící proces. Každý proces však potřebuje mít svůj začátek. Jestliže chceš začít a stále nevíš jak, doporučuji prostudovat https://codeoflife.cz/. Pokud máš raději vizuál, navštiv youtube kanál codeoflife. Tam najdeš spoustu velmi kvalitního materiálu, za kterým stojí zkušenosti i věda.

V kontextu tématu této epizody rozhodně stojí za přečtení i Verči kniha Hoř pomalu.

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám s nejrůznějšími hosty, abych s nimi hovořil o zajímavých tématech. Každý člověk je něčím výjimečný a nikdy předem nevíte, co právě ta konkrétní fúze myšlenek, názorů a zkušeností otevře nového. Témata mají nejčastěji určitou vazbu na zdraví, pohyb, osobní rozvoj, vzdělání a poznání.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.