BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

Inspirativní fotograf a učitel fotografie František Konopa se stal hostem šesté epizody. Prostřednictvím svého fotoaparátu vypráví nejrůznější příběhy bohaté na emoce a nabízí tak divákovi unikátní vizuální zážitek. Svou portrétní tvorbu koncipuje do vícesnímkových sérií, čímž získává svou pověstnou vypravěčskou flexibilitu. Kromě fotografie si povídáme také o vzdělávání, inspiraci, motivaci a filosofujeme o sociálních sítích a o budoucnosti fotografie.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Jestli se ti podcast líbil, budu moc rád, když o něm řekneš kamarádům, zaháčkuješ se na facebook stránku nebo na Instagram @methtalks, případně poslechneš ostatní díly. Děkuju za podporu! <3

Poznámka k podcastu

Na povídání s Františkem se mi líbila především provázanost konkrétních myšlenek s každodenním životem. Člověk nemusí být fotograf a ve výsledku nemusí mít ani zájem o fotku jako takovou, aby si z něj dokázal odnést to svoje. To ostatně platí i o Frantovo tvorbě. Rozhodně doporučuji navštívit jeho Instagramový profil a prozkoumat tam jeho pověstné série.

Franta je sice učitelem na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, ale taky je to docela povedenej ostrostřelec, plnej humoru a sarkasmu. Vlastně jsem se poprvé musel rozhodnout (ku prospěchu citlivějších uší) jednu část z podcastu vyříznout. Jinak ale bez cenzury. 😀

Rozhovor jsme si oba užili a dokonce nám zbylo i trochu času na to, abychom vytěžili ještě tu chvíli před Frantovo večerním odjezdem. Ale to je story na jidny… Nebo spíš odletem? 😀

Informace o Františkovo výstavách a případném prodeji sérií, o kterém jsme se v podcastu bavili, najdete na jeho webové stránce https://frantisekkonopa.cz/.

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám s nejrůznějšími hosty, abych s nimi hovořil o zajímavých tématech. Každý člověk je něčím výjimečný a nikdy předem nevíte, co právě ta konkrétní fúze myšlenek, názorů a zkušeností otevře nového. Témata mají nejčastěji určitou vazbu na zdraví, pohyb, osobní rozvoj, vzdělání a poznání.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.