BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.

Učitel pohybových dovedností pod hlavičkou projektu Pohyb je život a jeden z vyvolených Ido Portal Mentorship programu, Petr Růžička, byl hostem 11. epizody. Na společné vlně filosofujeme o pohybu, učení se novým věcem, toxicitě hromaděných informací, dosažení mistrovství nebo třeba projekci nevyhnutelnosti boje do našich životů. Velká část podcastu je věnována Petrovu učiteli, kterým je Ido Portal, jeho metodě rozvoje a komunitě lidí, která jej obklopuje.

Můžeš poslouchat i na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts a dalších oblíbených platformách (obvykle do 12-ti hodin od zveřejnění příspěvku na webu).

Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět. Taky budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks nebo na facebooku. Děkuju Ti za podporu.))

Poznámka k této epizodě

Ido Portal je učitelem (nejen pohybovým), ke kterému vzhlížím už řadu let. Otisk toho, jak vnímá pohyb, mne provází de facto každý den. Jeho filosofie má však mnoho rovin, které neprotínají pouze pohyb, nebo chcete-li, fyzickou stránku člověka. Jeho vjemy jsou přenositelné do tolika oblastí, že bych jej ani nenazýval učitelem pohybu, ale prostě jen učitelem. A jak sám Ido prohlásil:
Když je dobrý učitel, budu se od něj učit nehledě na to, co učí.“

Petr s Ido Portalem spolupracuje už celou řadu let a to v tom nejtěsnějším kontaktu. Jako jeden ze členů Ido Portal Mentorship programu má tak možnost být přímo u zdroje, u člověka, který své praxi zasvětil život. Společně s tím a svou vlastní praxí se z Petra Růžičky stává velmi zajímavý zdroj vědění, který máme u nás na dosah.

Poslechněte si tento zajímavý podcast, ale ne jen tak… něco si z něj odneste. Třeba určitý díl uvolnění, svobody pohybu a vnímání těla do své vlastní praxe, ať už je vaší doménou cokoliv.

Zmiňované odkazy

Petrův osobní web se skvělým blogem – https://www.petrruzicka.com/

Projekt rozvoje pohybových dovedností – https://www.pohybjezivot.cz/

O podcastu

Methtalks je podcast, ve kterém se potkávám se zajímavými hosty různých znalostí a zkušeností. Cílem je se pobavit a zároveň se obohatit o informace a zkušenosti z oblastí sebepoznání, zdraví těla a mysli, vědy a životní harmonie. Zastávám názor, že žádní dva lidé nejsou stejní. Fúze jejich myšlenek a zkušeností má vždy potenciál otevřít něco výjimečného. Ať už je mým hostem umělec, doktor, nebo asketa, věřím, že je přínosné nahlédnout na svět z jeho perspektivy.

Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu nebo tady na webu. Na Instagram prosím směřuj své případné tipy a připomínky. Za to předem moc děkuju! Příjemný poslech.)

BIO čaje, bylinky, řasy, houby - zdraví a dlouhověkost. Zadej kód METHTALKS7 pro slevu 7% na celý nákup.